Wycieczki zagraniczne

Inne kraje

Seszele czy Mauritius - odpoczynek w raju
Decydując się na egzotyczne wakacje, często pojawia się problem, który kierunek wybrać najchętniej zwiedziłoby się jak najwięcej, a niestety czas ograniczony. Wybierając bajeczne wyspy na Oceanie Indyjskim nie trzeba już zastanawiać się, którą z pięknych wysp wybrać, biuro podróży Logos Tour oferuje wycieczkę obejmującą objazdową po Seszelach i Mauritiusie. W program wyjazdu zaliczają się aż trzy rajskie wyspy będące częścią Seszeli, każda z nich jest wyjątkowa i warta zobaczenia. Seszele zaginiony Eden Archipelag wysp odkryty w XVI wieku przez Portugalczyków. Chociaż Seszele... Czytaj całość »
Wakacje na własną rękę czy z biurem podróży?
Wyjazdy wakacyjne i okres letni to bardzo zgrana para. Właśnie wtedy sprzyja nam pogoda, a do tego otrzymujemy urlop w pracy. Dzieci mają wakacje zatem z łatwością dopasowują się do rodziców. Czy lepszym pomysłem na wczasy jestbiuro wycieczkowe, czy też spontaniczny wyjazd na własną rękę? Logistyczne wyzwanie Często słyszy się o szalonych wycieczkach objazdowych. Osoby przemierzają Europę, mając ze sobą tak niewiele. Ciekawa forma spędzania wakacji, ale wymaga od nas kilku cech. Po pierwsze, świetnego planowania kolejnych kroków. Musimy dokładnie znać miejsce ostatecznej... Czytaj całość »
Alpy - góry zachwycające również latem
Alpy to miejsce odpowiednie nie tylko na zimowe, śnieżne szaleństwo. To także doskonały kierunek dla wszystkich tych, którzy kochają letnie wędrówki po górach, zapierające dech w piersiach widoki i błogie chwile spędzone na łonie przyrody. Gwarantujemy, że lato w Alpach zapewni doskonałą rozrywkę całej rodzinie. Poniżej przedstawiamy największe letnie atrakcje Alp. Grossglocknerstrasse najbardziej malowniczy szlak Alp Grossglocknerstrasseto wysokogórska, austriacka droga, która serpentynami pnie się ostro do góry - pokonanie trasy o długości 50 kilometrów wystarczy, aby znaleźć się... Czytaj całość »
Arabski w Rabacie, czyli gdzie najlepiej uczyć się języka arabskiego?
Język arabski nie należy do najłatwiejszych i najchętniej wybieranych. Ma to swoje korzenie w bardzo zróżnicowanej kulturze, daleko odmiennej od naszej, ale też w ukształtowanych stereotypach społecznych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że z językiem tym najczęściej spotykamy się podczas letnich wyjazdów wakacyjnych lub urlopów. To jednak nie powód, by się z nim nie zaprzyjaźnić Cel niezwyczajny: wycieczka językowa Gdzie najlepiej uczyć się języka arabskiego? Oczywiście tam, gdzie ludzie posługują się nim na co dzień i gdzie bliżej języka być się już nie da. Powiedzmy: Maroko, a... Czytaj całość »