Wycieczki zagraniczne

Polska

Romantyczna ucieczka od codzienności
Wśród codziennych problemów i obowiązków trudno wykrzesać z siebie romantyzm i obdarować nim ukochaną osobę. Dlatego warto od czasu do czasu zaplanować sobie romantyczny weekend, by spędzić kilka chwil tylko w swoim towarzystwie i móc w pełni się sobą nacieszyć. Bez wątpienia sprzyjają temu wyjazdy - romantyczna, weekendowa wycieczka to idealny pomysły by podnieść temperaturę w każdym związku. Romantyczny pakiet w hotelu Jednym z najlepszych pomysłów, który z pewnością ucieszy oboje partnerów, jest weekendowy wyjazd do hotelu. Polskie hotele mają ciekawą i bogatą ofertę... Czytaj całość »
Agroturystyka - co nam zostało z tradycji europejskiej
Agroturystyka ma swoje korzenie już w początkach ubiegłego wieku choć szybciej (i świadomie) zaczęła się rozwijać około lat sześćdziesiątych. W Polsce to słowo weszło do bardziej powszechnego użytku dopiero w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Agroturystyka (pod między innymi nazwami Ferien auf dem Bauernhof lub tourisme rural ) w tym czasie najprężniej zaczęła się rozwijać w europejskich krajach niemieckojęzycznych i we Francji. Sprzyjało wtedy temu nie tylko otoczenie geograficzno-przyrodnicze ale również dostępność do gospodarstw, wynikająca miedzy innymi z dobrej jakości dróg.... Czytaj całość »
Dlaczego warto organizować wyjazdy integracyjne?
Jesteście właścicielami przedsiębiorstwa? Zależy Wam na tym, aby osiągać co miesiąc możliwie jak największe zyski? W takim razie musicie oferować nie tylko dobrej jakości produkty czy świadczyć profesjonalne usługi. Ważne jest też to, żeby Wasi pracownicy byli zadowoleni z wykonywanych na codziennie zadań. Trzeba również zwrócić uwagę na to, aby posiadać zgrany zespół, który będzie potrafił ze sobą współpracować. Nie może zatem dziwić, że coraz popularniejsze w naszym kraju są wyjazdy integracyjne. Dlaczego warto je organizować dla swoich podwładnych? Szansa na wzajemne poznanie się... Czytaj całość »
Polskie wybrzeże
Podróżując po polskim wybrzeżu często jesteśmy zaskoczeni, jak wiele ten region ma nam do zaoferowania. Okazuje się, że plaże i lody na molo to nie wszystko, że możemy tu napotkać niezwykłą przyrodę, nacieszyć oczy niepospolitymi krajobrazami i naturalnie spotkać interesujących ludzi. Z całego polskiego wybrzeża upodobaliśmy sobie przede wszystkim dwa miasta Międzyzdroje i Świnoujście i to właśnie tutaj postanowiliśmy ulokować nasze apartamenty. Oba te miasta są miejscem idealny ma wakacje nad polski morzem, a ogrom atrakcji jakie oferują zdecydowanie pozwolą znaleźć zajęcie również i... Czytaj całość »
Ryn - mazurska perła
Wspaniała miejscowość o wspaniałej historii Pierwsze wzmianki o miejscowości Ryn datowane są już na 1377 roku, który obecnie uznaje się za początek budowy zamku ryńskiego. Wokół niego, a zarazem równocześnie z nim rozwijała się pozostała infrastruktura, która z czasem z osady przekształciła się w miasto. Obecnie zamek ryński uważany jest za jeden z najokazalszych i najpiękniejszych w Polsce. Zadaszony dziedziniec o powierzchni 900m kw. dostępny jest do zwiedzania jako atrakcja turystyczna. Sale, również otwarte dla zwiedzających, utrzymane zostały w średniowiecznej stylistyce. Inną... Czytaj całość »
Agroturystyka – wyzwanie dla lokalnych animatorów
W większości wypadków gospodarstwa agroturystyczne zakładają osoby (rodziny) z szerokimi horyzontami, zwłaszcza jeśli są to osiedleńcy, którzy przyjechali na wieś z miasta. Nierzadko są to niespokojne duchy potrzebujące artystycznej i społecznej kreacji. Zresztą widać to najczęściej w twórczym zagospodarowaniu otoczenia, czy bryle architektonicznej (np. agroturystyka konstantow.pl). Takie osoby nie poprzestają na bazie noclegowej, czy też miniaturowych usługach spa, ale poszukują kontaktu z najbliższym środowiskiem. Nierzadko, niejako podświadomie, próbują zarazić lokalną społeczn... Czytaj całość »
Antique Apartments na różne potrzeby
Kraków to miasto, w którym każdy zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Bogactwo zabytków, wydarzeń kulturalnych i urokliwych zakątków sprawia, że nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby wszystko zobaczyć i poczuć atmosferę tego niezwykłego miasta. Jeśli wybierasz się do Krakowa, zarezerwuj sobie minimum 2 dni, a jeśli możesz, to nawet więcej. Niektórzy twierdzą, że jeśli tylko byłoby to możliwe, chętnie zostaliby tam na zawsze. Tylko Antique Apartments Przed wyjazdem do Krakowa dobrze jest poznać bazę noclegową, którą to miasto oferuje. Nie ulega w... Czytaj całość »