Wycieczki zagraniczne

Antique Apartments na różne potrzeby

Kraków to miasto, w którym każdy zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Bogactwo zabytków, wydarzeń kulturalnych i urokliwych zakątków sprawia, że nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby wszystko zobaczyć i poczuć atmosferę tego niezwykłego miasta. Jeśli wybierasz się do Krakowa, zarezerwuj sobie minimum 2 dni, a jeśli możesz, to nawet więcej. Niektórzy twierdzą, że jeśli tylko byłoby to możliwe, chętnie zostaliby tam na zawsze.

Pokój hotelowy

Tylko Antique Apartments

Przed wyjazdem do Krakowa dobrze jest poznać bazę noclegową, którą to miasto oferuje. Nie ulega wątpliwości, że przytulne, niedrogie i komfortowe miejsce noclegowe to ważny element udanego pobytu. Noclegu w Krakowie najlepiej jest szukać w pobliżu Głównego Rynku. Któż bowiem nie chce mieć wszystkiego, co najlepsze w Krakowie, w zasięgu ręki? Jeśli miejsce noclegowe na Starym Mieście, w bliskim sąsiedztwie Rynku to tylko w Antique Apartments. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy poważnym biznesmenem, który przyjechał do Krakowa w interesach, niezależnie od tego, czy wybrałeś się tam sam, ze swoją drugą połówką, czy z całą rodziną, wśród apartamentów Antique Apartments znajdziesz taki, który idealnie odpowie na Twoje potrzeby.

Odległość od Rynku Głównego

Wszystkie apartamenty w Krakowie zgromadzone pod wspólnym szyldem Antique Apartments znajdują się w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. Większość z nich mieści się na Placu Szczepańskim oddalonym od Rynku zaledwie o 50 m. Kilka z nich znajduje się tylko kilka ulic dalej, bo na ul. Studenckiej i Sławkowskiej. Antique Apartments oferują miejsca noclegowe także na ul. Asnyka, Michałowskiego i Dunajewskiego. Jeżeli odległość od centrum Starego Miasta jest dla kogoś głównym kryterium poszukiwań odpowiedniego lokum powinien w pierwszej kolejności sprawdzić dostępność apartamentów na Placu Szczepańskim. Jeżeli jednak odległość od Rynku Głównego nie ma aż tak dużego znaczenia, z powodzeniem można wybrać jeden z apartamentów mieszczących się poza obrębem Starego Miasta.

Rodzaj i wielkość

Zważywszy na to, że spacer do Sukiennic czy Kościoła Mariackiego z nawet tego najbardziej oddalonego od Starego Miasta apartamentu trwać będzie zaledwie kilka bądź kilkanaście minut, odległość od Rynku nie powinna być aż tak bardzo ważnym kryterium poszukiwań jak powierzchnia apartamentu, jego rodzaj oraz to, dla ilu osób jest on przeznaczony. Na szczęście apartamenty Antique Apartments odpowiadają na różne potrzeby. Znajdziemy wśród nich zarówno apartamenty typu studio przeznaczone dla par, osób podróżujących w pojedynkę lub będących w Krakowie w sprawach biznesowych, jak też miejsca noclegowe o większej powierzchni, w tym apartamenty z jedną, dwiema, trzema, a nawet czterema sypialniami. Większe apartamenty mogą pomieścić od 6 nawet do 10 osób. Takie są idealne dla rodzin z dziećmi, wycieczek, albo grup przyjaciół.

Cena

Cena apartamentów w dużej mierze zależy od ich powierzchni oraz lokalizacji. Najtańsze będą apartamenty typu studio położone najdalej od Rynku. Te można już zarezerwować od kwoty 212 zł za dobę. Najwięcej zapłacimy za apartament z 4 sypialniami, bo 896 zł za dobę. Przed wyjazdem warto na wszelki wypadek zajrzeć na oficjalną stronę Antique Apartments (http://www.antiqueapartments.pl/). Można bowiem trafić na ciekawe promocje, które pozwolą znacznie zmniejszyć koszty pobytu w krakowskich apartamentach.

Komentarze

Dodaj komentarz