Wycieczki zagraniczne

Polska

5 pomysłów na Majówkę z rowerem w okolicach Trójmiasta
Trudno jest w Polsce znaleźć drugi tak zróżnicowany region, jak okolice Trójmiasta. Z jednej strony Pojezierze Kaszubskie, znane ze wzgórz morenowych, pokrytych gęstymi lasami i z krystalicznych jezior. Z drugiej strony - Żuławy, z jedyną w naszym kraju depresją. To tereny wyjątkowo atrakcyjne turystycznie; mają bardzo wiele do zaoferowania. Okolice Trójmiasta są idealnym pomysłem na jednodniowy wypad rowerowy, na przykład w majówkę. Jedną z propozycji będą wspomniane już Żuławy Gdańskie. To teren zupełnie płaski, dlatego na taką wycieczkę mogą wybrać się również mniej wysportowani i... Czytaj całość »
Jak zorganizować udany wyjazd integracyjny?
Korzyści z wyjazdów integracyjnych dla firm jest bardzo dużo.Wśród nich można wymienić redukcję stresu i zmęczenia u pracowników, poprawę atmosfery w pracy, motywowanie pracowników, budowa zgranego zespołu, budowanie lojalności wobec firmy, nagrodzenie pracowników, integracja pomiędzy pracownikami różnych szczebli, budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy, poprawa komunikacji i wiele więcej. Aby jednak wyjazd przyniósł oczekiwane efekty musi być dobrze zorganizowany. Okazja do podniesienia kwalifikacji Wyjazd integracyjny może być świetną okazją do podnoszenia... Czytaj całość »
W góry czy nad morze - gdzie na ferie zimowe?
Okres ferii zimowych to czas, kiedy uczniowie są wolni od nauki szkolnej i mają mnóstwo wolnego czasu. Dlatego często zdarza się, że również rodzice korelują swoje urlopy z zimową przerwą w nauce swoich dzieci i decydują się na wspólny wyjazd na ferie. Pomysłów na spędzenie tego czasu jest wiele, każdy wiąże się natomiast z koniecznością odpowiedniego zaplanowania i organizacji. W zależności od kierunku wyjazdu trzeba przygotować się na inne okoliczności, a przede wszystkim rozważyć, gdzie się udamy. W góry, czyli białe szaleństwo Wyjazd na południe kraju jest... Czytaj całość »
Motocyklem w okolicach Gdańska
Długie przejażdżki motocyklowe, to jeden z najbardziej fantastycznych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Pęd wiatru rozwiewający włosy, prędkość i cudowny ryk silnika, sprawiają, że krew zaczyna szybciej krążyć po naszym ciele, wydzielając endorfiny korzystnie wpływające na nasz nastrój. Żeby jednak wyprawa była udana, należy dobrze zaplanować trasę, która w pełni spełni nasze oczekiwania. Poniżej prezentujemy dwie najbardziej urokliwe i popularne trasy motocyklowe w okolicach Gdańska. Szlakiem Mierzei Wiślanej Jedna z najbardziej popularnych tras, która swoją sławę zdobyła... Czytaj całość »
Wrocław zaczarowany
O Wrocławiu śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, entuzjaści pokusiliby się nawet o stwierdzenie, że w Europie. To miasto stu mostów, ma ich tak naprawdę o wiele więcej, jeśli tylko do tej pokaźnej sumy dorzuci się jeszcze wszelkie kładki i kładeczki. Kiedy po raz pierwszy trafiłam do Wrocławia, zachwycił mnie spokój tego miasta, mimo że paradoksalnie wszyscy gdzieś się spieszyli. Życzliwość dostępna jest tutaj na wyciągnięcie ręki zagląda do sklepów, spoziera z urokliwych kamienic w Rynku, nurkuje w Odrze. We Wrocławiu warty uwagi jest z pewno... Czytaj całość »